Efsane geri dönüyor: Need for Speed Heat

By on 13 Ağustos 2019

Electronick Arts tarafından geliştirilen ve bir internet sitesi ile geri sayım ile tanıtımı yapılan yeni oyun Need for Speed Heat ile ilgili detaylar açıklandı. Bir döneme damgasını vuran efsane otomobil yarışı oyunu beklenen yapısına sadık kalarak sokak yarış macerası olarak geri döndü.

Efsane geri dönüyor: Need for Speed Heat

İsmi beklendiği gibi Need for Speed Heat olarak açıklanan oyunla ilgili bir de tanıtım videosu yayınlandı. 8 Kasım 2019 tarihinde piyasaya sürülecek oyun EA Access aboneleri tarafından 5 Kasım’dan itibaren oynanabilecek.

Xbox, PlayStation 4 ve PC ortamlarında oynanabilecek oyunun on siparişe açıldığını da belirtelim. Xbox için Türkiye fiyatlarına baktığımızda EA Access ile 485, normal fiyatın ise 539 TL olduğunu görüyoruz. Ön siparişe özel bazı ek paketlerin de alınabileceği oyunun Deluxe Edition paketinin bu fiyattan satıldığını söylemek isteriz. Standart Edition Xbox fiyatı ise EA Access ile 421 TL iken normal fiyatın 468 TL olduğunu belirtelim.

Tanıtım videosundan anlaşıldığı üzere sokak yarışları temalı oyunda polisten kaçmamız gereken bölümler de bulunuyor. İşte 25. yılını dolduran Need for Speed serisinin yeni oyunu Heat’in ilk tanıtım videosu:

You must be logged in to post a comment Login