Galaxy S8 özellikleri ve fiyatı hakkında her şey!

By on 24 Ekim 2016

Galaxy S8’in özellikleri ile ön plana çıkacak bir telefon olacağı Note7’nin üretiminin durması ve satıştan çekilmesinden sonra kesinleşmişti. Ancak yine de Galaxy S8 özellikleri ile nasıl ön plana çıkacağı merak konusu olmuştu. Gelen sızıntılara göre Galaxy S8 özellikleri ile Note7 modelini aratmayacağı gibi daha üstün özelliklere sahip olacak.

Galaxy S8 özellikleri hakkında sızıntılar

Galaxy S8 kamera özellikleri nasıl olacak?

Galaxy S8 özellikleri için şimdiye kadar birçok iddia ortaya atıldı. GalaxyS8özellikleri sızıntıları arasında en dikkat çekeni ise çift kamera oldu. Bildiğiniz gibi Samsung’un rakibi Apple, iPhone7Plus ile çift kameraya geçiş yapmış ve kullanıcılardan olumlu geri dönüşler almıştı. Samsung da GalaxyS8 modelinde çiftkameraya yer verebilir.

Galaxy S8’in kamerasının nasıl çalışacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Firmalar ikinci arka kamerayı ya geniş açı için ya da alan derinliği için kullanabiliyor. Burada karar Samsung’un olacağı için ikinci ana kameranın nasıl çalışacağını kestirmek güç. Ancak tahminlerimize göre; birinci ana kamera geniş bir açıya sahip olduğu için ikincikamera muhtemelen alanderinliği için kullanılacaktır.

1476862148_galaxy-s8-ozellikleri.jpg

Galaxy S8 işlemci tarafında Snapdragon kullanabilir

Tepe model Galaxy serilerinde kendi ürettiği Exynos yonga setlerine yer veren Samsung, bu politikasından Galaxy S8 ile vazgeçebilir. Söylentilere göre; Galaxy S8 modelinde Snapdragon 830 yonga setine yer verilecek. Ancak geçtiğimiz gün yapılan açıklamalarda 10nmFinFET teknolojisi ile yeni Exynos yonga setlerinin üretimine başlandığı dile getirilmişti.

Bu açıklamayı göz önünde bulundurursak GalaxyS8, Amerika’da Snapdragon830, Avrupa’da ise 10nm FinFET ile üretilen Exynos yonga seti ile gelebileceğini söyleyebiliriz.

RAM bölümünde ise 6 GB ya da 8 GB tercih edilecek.

1476862488_galaxy-s8-ozellikleri.jpg

Galaxy S8 hakkında bilgiler için lütfen sayfa değiştiriniz…

You must be logged in to post a comment Login